Offering you a complete choice of products which include zari laces laci, fancy banarasi lace and parsi multi embroidery lace.
Get Latest Price
| Usage/Application | Garments |
| Color | Golden |
| Width | 20 mm |
| Roll Length | 9 Meter |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
Get Latest Price
| Usage | Marriage Material |
| Length | 9 meter |
| Work | Zari |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Garment |
| Material | Polyester |
| Size | 4" inch |
| Color | Many Colors |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Roll
Get Latest Price
| Material | Polyester |
| Work | Polyester Thread |
| Color | Multi Color |
| Usage/Application | Garments |
| Size | 2" inch (50 mm) |
| Roll Size M | 9 meter |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Roll
SANDIP KACHIWALA
Lami International
No. 6/417, Pipla Sheri, Lal Darwaja, Surat - 395003, Gujarat, India