Prominent & Leading Manufacturer from Surat, we offer fancy jhalar lace and multicolor fancy tape.
Get Latest Price
| Usage/Application | Garments |
| Width | 1" inch |
| Length | 18 meter |
| Color | Multi Color |
| Material | Polyester |
| Roll Size M | 18 meter |
| Wash Care | Machine wash |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Pack
Get Latest Price
| Work | Zari |
| Usage/Application | Handicrafts Items |
| Material | Polyster |
| Color | Multi Color |
| Width | 6 mm |
| Size | 6 mm |
| Minimum Order Quantity | 500 Roll |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Roll
SANDIP KACHIWALA
Lami International
No. 6/417, Pipla Sheri, Lal Darwaja, Surat - 395003, Gujarat, India